Graj za darmo i kupuj gry taniej!

Battlefield 1942 za darmo do pobrania na Origin

Battlefield 1942W sklepie Origin od dłuższego czasu można za darmo pobrać dość starą grę Battlefield 1942, stworzoną przez studio Dice.
Mimo iż Battlefield 1942 został wydany w 2002 roku, to nadal wielu osobom daje dość dużą dawkę rozrywki.

Battlefield 1942 co to za gra?

Battlefield 1942 została osadzona w czasach II wojny światowej, gracze wcielają się w żołnierzy jednego z pięciu państw biorących udział w II wojnie światowej. Gra umożliwia zabawę w trybach single player, a także multiplayer.

Jak pobrać za darmo grę Battlefield 1942?

Żeby pobrać za darmo grę Battlefield 1942, wystarczy przejść na stronę Origin.com, następnie dokonać rejestracji na platformie i pobrać aplikację Origin na swój komputer. Po zainstalowaniu aplikacji, należy zalogować się do swojego konta Origin, a następnie pobrać grę Battlefield 1942 na swój komputer.
Gra pobierze się i automatycznie zainstaluje na twoim sprzęcie, po zainstalowaniu będziesz mógł zagrać w wybrany przez siebie tryb.
Mimo, że gra wyszła 11 lat temu, to wciąż daje sporą ilość emocji i rozrywki, Battlefield 1942 to wojenna strzelanka FPP, FPS.

Chwilowo brak komentarzy, jako pierwszy zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

 

— Wymagane *

— Wymagane *

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
simcity 2013
EA i Maxis rekompensuje graczom błędy w grze SimCity

Jak wiadomo tuż po premierze najnowszego SimCity, wydanego przez Electronics Arts, a wykonanego przez studio Maxis, powstał szereg błędów i...

Zamknij