Graj za darmo i kupuj gry taniej!

Duel of Champions

Duel of Champions

Duel of Champions opis gry

Duel of Champions to strategiczna gra karciana osadzona w fantastycznym świecie fantasy Might & Magic. Ta gra została wydana w 2012 roku przez bardzo znaną firmę Ubisoft.

W tą grę można zagrać zupełnie za darmo, a cel gry to pokonać innych przeciwników. W Duel of Champions wcielamy się w bohatera, który należy do jednej z kilku zróżnicowanych frakcji, należy wybrać odpowiednią postać i walczyć z innymi bohaterami by pozbawić ich życia. W grze dostępnych jest kilka typów kart, karty: stworzeń, czarów, łutów szczęścia oraz wydarzeń. Karty te zmieniają oblicze gry, a dzięki nim postać którą wybraliśmy jest silniejsza i pokorna.
Gra Duel of Champions jest w pełni spolszczona, a rozgrywka jest przyjemna i łatwa, wszystko co powinieneś wiedzieć o tej grze jest wytłumaczone na samym początku rozgrywki.

Jak zagrać w Duel of Champions?

Aby zagrać w grę Duel of Champions, należy przejść na stronę gry, a następnie dokonać rejestracji. Po zarejestrowaniu się pobierz specjalnego klienta, który należy zainstalować na komputerze, typowo tak jak to ma miejsce w tego typu grach online. Po instalacji klienta zaloguj się na swoje konto w grze i stwórz postać, a następnie dołącz do rozgrywki online.
Kliknij aby zagrać w darmową grę

Chwilowo brak komentarzy, jako pierwszy zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

 

— Wymagane *

— Wymagane *

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
Romadoria

Romadoria opis gry Romadoria to strategiczna gra na przeglądarkę, przenosi ona nas w odległe czasy starożytnego Rzymu, gdzie panuje prawo...

Zamknij