Graj za darmo i kupuj gry taniej!

EA i Maxis rekompensuje graczom błędy w grze SimCity

simcity 2013Jak wiadomo tuż po premierze najnowszego SimCity, wydanego przez Electronics Arts, a wykonanego przez studio Maxis, powstał szereg błędów i brak dostępności do gry nawet podczas rozgrywki single player.

Wszystko to było spowodowane strasznym obciążeniem serwerów i ogromnym zainteresowaniem graczy najnowszym SimCity wydanym w 2013 roku.
EA wraz ze studiem Maxis, postanowili wynagrodzić niedostępność do gry zirytowanym graczom, którzy zakupili oryginalne wersje SimCity, ale niestety nie mogli zagrać w grę tuż po premierze, bądź napotkali szereg błędów dotyczących połączenia z serwerami SimCity.
EA w zamian zadośćuczynienia, postanowiło obdarować graczy jedną z ośmiu proponowanych przez siebie gier dostępnych w aplikacji Origin.

Co należy zrobić, aby otrzymać za darmo grę od EA w zamian za błędy w SimCity?

Wystarczy posiadać zainstalowaną grę na swoim komputerze, wszyscy ci co posiadają SimCity ale nie mają jej jeszcze zainstalowanej, aby otrzymać grę za darmo, powinni zainstalować nowe SimCity do dnia 25.03.2013, do godziny 23:59.
W aplikacji Origin, pojawi się okienko, które poinformuje cie o tym, iż możesz wybrać jedną grę za darmo i zainstalować ją na swoim komputerze. Dokonaj wyboru jednej z ośmiu gier i zainstaluj, wybrana gra zostanie przypisana do twojej biblioteki gier w Origin i będzie już tam na stałe.

Jakie gry będą dostępne do wyboru?

Gier jest 8, a są to takie tytuły jak:
– Battlefield 3 (Edycja Standardowa)
– Bejeweled 3
– Dead Space 3 (Edycja Standardowa)
– Mass Effect 3 (Edycja Standardowa)
– Medal of Honor Warfighter (Edycja Standardowa)
– NFS Most Wanted (Edycja Standardowa)
– Plants vs. Zombies
– SimCity 4 Edycja Deluxe

My już wybraliśmy, a ty jaką grę wybierzesz z tej listy?

Chwilowo brak komentarzy, jako pierwszy zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

 

— Wymagane *

— Wymagane *

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
Gry video
Witaj w naszym serwisie

Witaj! Jeżeli tu trafiłeś to pewnie szukałeś promocji lub darmowych gier komputerowych, w które mógłbyś zagrać. Jak widzisz jest to...

Zamknij