Graj za darmo i kupuj gry taniej!

Ghost Recon Online

Ghost Recon Online

Ghost Recon Online opis gry

Ghost Recon Online to trzecioosobowa strzelanka oparta na fabule gier Toma Clancy’ego, gra ta została stworzona przez studio Ubisoft i jest dostępna za darmo w formie Free-2-Play Client.
W grze wcielasz się w postać żołnierza nowoczesnej armii, by potem z innymi wykonywać przeróżne misje w terenie jak i w najróżniejszych lokacjach.

Do twojej dyspozycji masz trzy typy specjalizacji: Zwiadowca, Szturmowiec oraz Specjalista, każda z tych specjalizacji posiada inne umiejętności i zdolności podczas rozgrywki.
Ghost Recon Online to zespołowa gra akcji, w której działasz i możesz komunikować się z innymi graczami z twojej grupy. W grę najlepiej grać ze swoimi znajomymi, ponieważ dzięki komunikacji głosowej podczas rozgrywki można bez problemu wykonać misję lub wygrać mecz.
W Ghost Recon Online możesz ulepszać swoją postać, kupując różnego rodzaju broń, kamuflaże i inne dodatki.
Jedyną, być może dla niektórych dość uciążliwą wadą tej gry, mogą być wygórowane wymagania sprzętowe, jak na grę online Ghost Recon Online potrzebuje dość sporo zasobów komputera, mimo to na większości komputerów gra działa płynnie i bez problemów.

Jak zagrać w Ghost Recon Online?

Wystarczy przejść na stronę gry, a następnie dokonać rejestracji konta. Następnie pobierz odpowiedniego klienta i zainstaluj. Po instalacji klienta rozpocznie się automatyczne pobieranie gry i automatyczna instalacja.
Jeżeli szukałeś darmowej gry akcji przez Internet, to sprawdź koniecznie tą pozycję, ponieważ gra jest warta uwagi.
Kliknij aby zagrać w darmową grę

Chwilowo brak komentarzy, jako pierwszy zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

 

— Wymagane *

— Wymagane *

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
Duel of Champions online
Duel of Champions

Duel of Champions opis gry Duel of Champions to strategiczna gra karciana osadzona w fantastycznym świecie fantasy Might & Magic....

Zamknij