Graj za darmo i kupuj gry taniej!

Infestation Survivor Stories już bez kont Trial

Infestation Survivor Stories trialOd jakiegoś czasu w grze Infestation Survivor Stories nie można tworzyć kont Trial, z tego co nam wiadomo opcja ta jest już nie dostępna przeszło dwa tygodnie.

Brak kont Trial w Infestation Survivor Stories!

Niestety dla wielu graczy, którzy chcieli sprawdzić grę Infestation Survivor Stories na swoich komputerach mamy złą wiadomość, Hammerpoint wycofał z oferty konta Demo dla użytkowników. Na oficjalnej stronie gry MMO Infestation Survivor Stories niema już opcji darmowej Trial.

Opcja Trial wycofana, można jedynie domyślać się dlaczego.

Naszym zdaniem opcję Trial w grze Infestation Survivor Stories wyłączono, ponieważ gra jest strasznie źle zoptymalizowana pod komputery PC. Teraz po wielu zmianach w grze i aktualizacjach, potrzeba mieć naprawdę mocarny komputer by cieszyć się grą na maksymalnych detalach jakości grafiki. Wielu graczom gra Infestation Survivor Stories w wersji trial działała tragicznie, a ilość FPS spadała nawet poniżej 10 klatek na sekundę. Zapewne przyczyną usunięcia opcji Trial z gry była słabnąca sprzedaż gry, właśnie przez niezoptymalizowany kod gry Infestation Survivor Stories.
Chwilowo i my odradzamy zakup tej gry właśnie z przyczyn złej optymalizacji i topornie działającej gry.
Gra Infestation Survivor Stories powinna być bardziej zoptymalizowana przez Hammerpoint Interactive, ponieważ w tą grę jest naprawdę ciężko grać przy słabszych PC. Deweloperzy powinni także spoglądać na konkurencję, ponieważ ukazała się wczesna faza gry DayZ, którą już można zakupić na Steam.

Chwilowo brak komentarzy, jako pierwszy zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

 

— Wymagane *

— Wymagane *

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
Infestation Survivor Stories
Infestation Survivor Stories za darmo do testów

Firma OP Productions LLC wraz z Hammerpoint Interactive od jakiegoś czasu daje możliwość testowania gry Infestation Survivor Stories za darmo....

Zamknij