Graj za darmo i kupuj gry taniej!

League of Legends

League of Legends

League of Legends opis

League of Legends to gra z gatunku MOBA (massive online battle arena) oparta na mechanice znanej mapy do bardzo znanej gry na rynku Warcraft III – Defence of the Ancients.
Akcja gry toczy się w świecie fantasy, zwanym Valoran.

League of Legrnds to gra drużynowa, gdzie to na jednej arenie walczą między sobą dwa zespoły. Gra posiada elementy RPG i sporo postaci którymi możemy grać w obrębie areny. W grze ulepszamy postacie i zdobywamy umiejętności, unikalne dla każdego bohatera. W League of Legends zbiera się też złoto, które pomaga kształtować charakter kierowanej postaci.
Gra online w której mogą uczestniczyć trzyosobowe lub pięcioosobowe drużyny w zależności od mapy. Każdy z meczy trwa zazwyczaj 45 minut w przypadku grup 5 vs 5, a w przypadku grup 3 vs 3 trwa 30 minut.

Jak zagrać w League of Legends?

Aby zagrać w League of Legends, należy wejść na stronę gry, założyć konto i pobrać darmowego klienta, którego należy zainstalować na swoim komputerze. W League of Legends gra się najlepiej ze swoimi znajomymi, których się dobrze zna. Gra w jednej drużynie przynosi naprawdę sporo rozrywki i przyjemności.
LOL nie posiada bardzo wymagający wymagań sprzętowych, tak więc niema obaw o działanie tej gry na słabszych komputerach.
Kliknij aby zagrać w darmową grę

Chwilowo brak komentarzy, jako pierwszy zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

 

— Wymagane *

— Wymagane *

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
War Thunder gra
War Thunder

War Thunder opis War Thunder to darmowa gra free-to-play, którą możesz pobrać na swój komputer. W grze sterujesz jednostką, a...

Zamknij