Graj za darmo i kupuj gry taniej!

Miramagia

Miramagia

Miramagia opis gry

Miramagia to kolejna gra na przeglądarkę, osadzona w fantastycznym świecie magii. W grze masz do wyboru pomiędzy czteroma typami postaci: Czarodziej, Szaman, Druid lub Mag, każda z tych postaci ma swój unikalny typ i charakter, oraz umiejętności, które przydają się w prowadzeniu rozgrywki.

Grę Miramagia na początku zaczniesz od uprawiania ziół, jednak szybko będziesz musiał także nauczyć się czarów, które pomogą ci w znacznym stopniu przetrwać w tym świecie magii.
W grze Miramagia, będziesz także odpowiedzialny za swoją wioskę, w której będziesz musiał dbać o porządek i ład. Gra na przeglądarkę daje także możliwość wymiany i handlowania z innymi graczami, roślinami uprawianymi w twoim ogrodzie wirtualnym, dostępnym podczas rozgrywki. W tej grze dostaniesz możliwość hodowania własnego smoka, gdzie to na samym początku jest on mały, a twoim zadaniem jest o niego dbać i hodować do tej pory aż stanie się potężną postacią w grze. Gra posiada także całą masę innych możliwości, które warto zdobywać i z nich korzystać, by rozgrywka stawała się łatwiejsza i przyjemniejsza.

Jak zacząć grać w grę na przeglądarkę Miramagia?

Na początku, należy wybrać postać, kolejnym krokiem jest rejestracja swojego konta za darmo w grze. Po rejestracji można zacząć grać i budować swoją postać, uprawiać ogród i karmić swojego smoka, a dodatkowo nie obędzie się bez rywalizacji z innymi użytkownikami, którzy także grają w tą grę.
W grę Miramagia, zagrasz zupełnie za darmo na przeglądarce swojego komputera.
Kliknij aby zagrać w darmową grę

Chwilowo brak komentarzy, jako pierwszy zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

 

— Wymagane *

— Wymagane *

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
Shakes and Fidget

Shakes and Fidget opis gry Shakes and Fidget to gra przeglądarkowa osadzona w świecie fantasy, grając w tą grę znajdziesz...

Zamknij