Graj za darmo i kupuj gry taniej!

O nas

O czym jest serwis Gry.oFree.pl

Jak widzisz strona Gry.oFree.pl, jest związana tematycznie z grami komputerowymi oraz konsolowymi. Na witrynie znajdziesz każdego dnia nowe informacje na temat gier video, jednak oprócz samych informacji na temat gier, mamy jeszcze inne założenia, które będziemy sukcesywnie realizować.

Założenia serwisu Gry.oFree.pl

Głównym założeniem naszego serwisu jest, przybliżenie graczom gier typu Free2Play i Play4Free, czyli darmowych gier w których możemy zagrać przez Internet z innymi ludźmi. chcemy pokazać zalety darmowego grania, bez konieczności wydawania pieniędzy, ponieważ grając w darmowe gry online także można bardzo dobrze się bawić.
Drugim także ważnym założeniem naszej administracji, jest pokazanie graczom tańszego sposobu nabywania gier komputerowych i na konsole. W tym celu będziemy przedstawiać szereg promocji na gry dostępne w przeróżnych sklepach, tych tradycyjnych, oraz tych internetowych. Aby wszyscy mogli kupować gry najnowsze, taniej niż obecnie.
Trzecim założeniem równie ważnym, jest przybliżenie gier jako takich, pokazanie iż dzięki grom, można bardzo dobrze się bawić i przeżyć ciekawą przygodę w wirtualnym świecie

Komentarze

Jeżeli chcesz opublikować swój komentarz na naszej witrynie pod dowolnym artykułem, pamiętaj o tym, by twój komentarz był dobrej jakości, wszystkie komentarze są moderowane, a komentarze typu „Dobry wpis” będą usuwane.

Uwagi i pomysły czytelników naszego serwisu

Jeżeli chcesz przekazać nam swój pomysł na nową kategorię lub grę, czy też udostępnić jakiś poradnik, możesz to zrobić kontaktując się z nami. W tym celu zapraszamy do zakładki kontakt.

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter