Graj za darmo i kupuj gry taniej!

Romadoria

Romadoria

Romadoria opis gry

Romadoria to strategiczna gra na przeglądarkę, przenosi ona nas w odległe czasy starożytnego Rzymu, gdzie panuje prawo silniejszego.
Strategia ta pozwala nam zarządzać swoim małym imperium, które musimy rozwijać i umacniać, by przetrwać podczas rozgrywki.  Gra daje także możliwość budowania własnej armii oraz umocnień miast, dodatkowo w grze browserowej Romadoria jest możliwość handlowania surowcami z innymi graczami, którzy także rozbudowują swoje miasta. Gra posiada wiele elementów, budynków, armii i umocnień. Każdy kto lubi grywać w gry strategiczne, powinien spróbować swoich sił w Romadoria.

Jak zagrać w grę strategiczną na przeglądarkę Romadoria?

Pierwszym krokiem jest rejestracja, do gry dołączysz zupełnie za darmo, a i rozgrywka także jest darmowa. Po dołączeniu do gry, nazwij swoje imperium i spróbuj przetrwać, oraz utrzymać swoje miasto w dobrej formie. Zbuduj budynki, armie i umocnienia, a także atakuj inne miasta by być najsilniejszym w grze. Gra z pewnością zapewni ci rozrywkę na długi czas, jeżeli nie grałeś jeszcze w Romadorię, a lubisz strategie, to ta pozycja jest obowiązkowa.
Kliknij aby zagrać w darmową grę

Chwilowo brak komentarzy, jako pierwszy zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

 

— Wymagane *

— Wymagane *

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
Miramagia gra
Miramagia

Miramagia opis gry Miramagia to kolejna gra na przeglądarkę, osadzona w fantastycznym świecie magii. W grze masz do wyboru pomiędzy...

Zamknij