Graj za darmo i kupuj gry taniej!

S.K.I.L.L.: Special Force 2

skill special force 2

S.K.I.L.L.: Special Force 2 opis gry

S.K.I.L.L.: Special Force 2 to wojenna strzelanina osadzona w czasach współczesnych. Gra ta to klasyczny FPS (First Person Schooter).
S.K.I.L.L.: Special Force 2 zostało stworzone przez studio Dragonfly, a wydane przez Gameforge, wydawca ten jest odpowiedzialny za takie produkcje przeglądarkowe jak OGame i Bitefight.

Gra S.K.I.L.L.: Special Force 2 jest oparta na modelu biznesowym Free-to-Play, co oznacza, że za rozgrywkę nie trzeba uiszczać żadnych opłat, gra jest w pełni darmowa.
Gra ta to drużynowy FPS w którego może grać maksymalnie szesnastu graczy, bawiących się w kilku rozbudowanych trybach rozgrywki.
Tryby rozgrywki w grze to: Deathmatch, Survival, Seizure czy Escape.
Graficznie gra S.K.I.L.L.: Special Force 2 prezentuje się przyzwoicie, chodź silnik gry Unreal Engine 3 nie został wykorzystany w 100%. Gra posiada w sobie także dobrze odwzorowane jednostki bojowe oraz realistyczne modele broni, którymi możemy posługiwać się podczas rozgrywki.

Jak zagrać w S.K.I.L.L.: Special Force 2?

Aby zagrać w tą grę, należy wejść na stronę gry, następnie dokonać rejestracji i pobrać darmowego klienta, poczym zainstalować go na swoim komputerze. Wymagania sprzętowe nie są wygórowane, więc każdy kto chce zagrać w ową produkcję nie powinien mieć problemów z jej odpaleniem na swoim PC.
Kliknij aby zagrać w darmową grę

Chwilowo brak komentarzy, jako pierwszy zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

 

— Wymagane *

— Wymagane *

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
League of Legends
League of Legends

League of Legends opis League of Legends to gra z gatunku MOBA (massive online battle arena) oparta na mechanice znanej...

Zamknij