Graj za darmo i kupuj gry taniej!

Shakes and Fidget

Shakes and Fidget

Shakes and Fidget opis gry

Shakes and Fidget to gra przeglądarkowa osadzona w świecie fantasy, grając w tą grę znajdziesz się w kolorowym świecie, w którym to żyją nadzwyczajne stworzenia.
W grze należy wybrać profesję, która najbardziej do ciebie pasuje lub taką jaką wolisz, do wyboru masz profesję Wojownik, Mag, Łowca. Każda profesja odpowiada za coś innego, wybierając jedną z nich dokonujesz wyboru kim chcesz tak naprawdę być w magicznym świecie gry Shakes & Fidget.

Po dokonaniu wyboru profesji, stwórz własną postać, możesz wybrać bohatera rasy krasnoludów, gnomów lub demonów. Po wykonaniu wszystkich tych czynności, przystąpisz do rozgrywki, każdego dnia twój bohater otrzyma 100 minut „ochoty na przygody”, jeżeli wykorzystasz wszystkie minuty, możesz je odnowić w karczmie.
Gra Shakes & Fidget , to także wyzwania i walki z innymi bohaterami, oczywiście na samym początku wygrać jest ciężko, więc dlatego warto ulepszać różne zdolności twojego bohatera. W tej grze także dobrze jest pracować swoją postacią parę godzin dziennie, by zbierać złoto i srebro, które w znacznym stopniu ułatwi ci rozgrywkę. Shakes and Fidget to wciągająca gra przeglądarkowa dla osób w każdym wieku, które lubią gry fantasy.

Jak zacząć grać w Shakes and Fidget?

To proste, wystarczy dołączyć do gry, poprzez wybranie profesji i stworzenie postaci. W grze jest dostępnych aż 23 światy w których możesz swobodnie grać z innymi użytkownikami. Gra jest darmowa i posiada już 20 milionów graczy z całego świata.
Kliknij aby zagrać w darmową grę

Chwilowo brak komentarzy, jako pierwszy zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

 

— Wymagane *

— Wymagane *

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
Battlefield 1942
Battlefield 1942 za darmo do pobrania na Origin

W sklepie Origin od dłuższego czasu można za darmo pobrać dość starą grę Battlefield 1942, stworzoną przez studio Dice. Mimo...

Zamknij