Graj za darmo i kupuj gry taniej!

Sniper Ghost Warrior 2 niska cena, krótka gra

sniper 2 ghost warriorJak wiadomo 15 marca tego roku miała miejsce promocja najnowszej części gry Sniper Ghost Warrior 2. Gra zapowiadała się bardzo dobrze, samo to iż została oparta na silniku CryEngine 3, dawało do myślenia.

Jednak nowy Sniper dość mocno rozczarował nas, jak i z pewnością wielu innych graczy. Mieliśmy nadzieję, że Sniper 2 zostanie bardziej dopieszczony przez polskie studio CI Games, dawniej City Interactive.

Czym tak bardzo się rozczarowaliśmy, grając w Sniper Ghost Warrior 2?

Przede wszystkim, cała rozgrywka i wątek fabularny jest bardzo krótki, przejście gry zajęło nam zaledwie niecałe 6 godzin i to na normalnym poziomie trudności. Gra jest podzielona na 3 akty, gdzie to każdy akt jest podzielony na 5 lub 6 odcinków. Dla bardziej wprawionych graczy, gra nie stanowi większego wyzwania, w Sniper 2 gra się przyjemnie ale strasznie krótko, a szkoda, bo studio CI Games mogło bardziej się postarać.

A jak z grafiką w grze Sniper 2?

Otóż, Sniper 2 został wykonany na silniku od niemieckiej firmy Crytek, CryEngine 3, na tym samym silniku powstał Crysis 2 i Crysis 3. Jednak gra Sniper Ghost Warrior 2 wygląda o wiele gorzej pod względem graficznym niż Crysis 2, jak na grę roku 2013, wygląda na to, iż studio CI Games nie wykorzystało wielu możliwości jakie daje właśnie silnik graficzny CryEngine 3. Mimo tego trzeba pamiętać że CI Games to jedyne studio w Polsce, które próbuje swoich sił na globalnym rynku gier i zaczyna powoli tworzyć gry pokroju AAA. Wielkim pozytywem jest cena gry, w sklepach można ją dostać już od 69 zł, zaś w wersji elektronicznej w postaci klucza, można ją kupić zapewne taniej. Ogólnie w nowego Snipera gra się przyjemnie, mimo wielu niedoróbek i przeoczeń, ale nie zmienia to faktu, że gra jest po prostu strasznie krótka.

Chwilowo brak komentarzy, jako pierwszy zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

 

— Wymagane *

— Wymagane *

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
simcity 2013
EA i Maxis rekompensuje graczom błędy w grze SimCity

Jak wiadomo tuż po premierze najnowszego SimCity, wydanego przez Electronics Arts, a wykonanego przez studio Maxis, powstał szereg błędów i...

Zamknij