Graj za darmo i kupuj gry taniej!

The Walking Dead 400 Days premiera DLC

The Walking Dead 400 daysNiecałe 2 dni temu miała miejsce oficjalna premiera DLC do gry The Walking Dead, nowe DLC nosi nazwę The Walking Dead 400 Days.
Jak zapewne większości graczom znana jest gra The Walking Dead, która jest dostępna w pięciu epizodach. Gra grozy z zombiakami w tle, została uznana najlepszą grą roku 2012.

Dziś mamy okazję pograć w DLC, dodatek przejściowy, tuż przed wydaniem kolejnej części przygód słynnej serii The Walking Dead.

Co prezentuje nowe DLC The Walking Dead 400 Days?

Nowy dodatek DLC The Walking Dead 400 Days, oddaje do naszej dyspozycji pięć oddzielnych historii, nowych bohaterów. Mamy możliwość wyboru każdej z pięciu historii i jej przejścia. Dodatkowo jest to dodatek, który ma umilić czas oczekiwania na kolejną zapowiadaną część gry The Walking Dead przez firmę Telltale Games.

Jaka jest cena DLC i na jakie platformy?

Cena dodatku w sklepach wynosi 4,99 euro, dodatek DLC The Walking Dead 400 Days jest dostępny na platformach PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360. Niestety, dodatek do gry The Walking Dead nie posiada polskiego tłumaczenia, zatem każdemu kto chciałby pograć w grę w wersji polskiej przyjdzie poczekać jakiś czas na fanowskie spolszczenie, które miejmy nadzieje zostanie udostępnione w sieci, tak jak to miało miejsce przy premierze pełnej wersji gry The Walking Dead.
Premiera gry na PS3 miała miejsce 02.07.2013, na PC 03.07.2013, a na Xbox 360 najpóźniej, bo dopiero 05.07.2013 roku.

Chwilowo brak komentarzy, jako pierwszy zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

 

— Wymagane *

— Wymagane *

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
Battlefield 4 screen
Battlefield 4 oficjalny zwiastun gry zaprezentowany

EA DICE w końcu zaprezentowało pierwszy, dłuższy zwiastun nowego Battlefielda 4, trailer ma 17 minut i jest zapowiedzią nowego Battlefielda...

Zamknij