Graj za darmo i kupuj gry taniej!

War Thunder

War Thunder gra

War Thunder opis

War Thunder to darmowa gra free-to-play, którą możesz pobrać na swój komputer. W grze sterujesz jednostką, a dokładnie samolotem bojowym.
Do wyboru masz kilka jednostek bojowych z pod szyldu takich państw jak: Rosja, Niemcy czy Japonia. Gra ta jest internetowa, gdzie to walczysz z innymi wrogimi graczami, którzy będą chcieli cię zestrzelić z podniebnego pola walki.

Zdobądź jak najlepszą maszynę bojową (Samolot) by być niepokonanym i zestrzeliwać innych wrogich ci graczy.
Gra oparta jest w czasach II Wojny Światowej, dzięki temu poznasz autentyczne jednostki powietrzne, oraz autentyczne samoloty, które brały udział w wielu podniebnych bitwach z okresu II Wojny Światowej.
War Thunder to internetowa gra komputerowa oparta także na współpracy między innymi użytkownikami (graczami) tej samej grupy, jednostki. Należy sobie pomagać w rozgrywce, jeżeli chce się przetrwać bitwę powietrzną.
Twoim celem jest zestrzelenie jak największej liczby wrogów, oraz zdobycie jak najpotężniejszej maszyny bojowej (samolotu), by być niepokonanym i szybkim.

Jak zagrać w War Thunder?

To nic trudnego, wystarczy założyć konto na stronie gry, a następnie pobrać instalator gry, który pobierze pliki gry i zainstaluje je na twoim komputerze. Następnie należy odpalić grę i wybrać jednostkę oraz samolot bojowy, którym będziemy grać.
Kliknij aby zagrać w darmową grę

Chwilowo brak komentarzy, jako pierwszy zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

 

— Wymagane *

— Wymagane *

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
Infestation Survivor Stories
Infestation Survivor Stories za darmo do testów

Firma OP Productions LLC wraz z Hammerpoint Interactive od jakiegoś czasu daje możliwość testowania gry Infestation Survivor Stories za darmo....

Zamknij